Zaposlenici

Carousel imageCarousel imageCarousel imageCarousel image

ADMINISTRATIVNO I TEHNIČKO OSOBLJE

  • Davor ŠKILJAN, prof., ravnatelj

  • Anica ĐAKOVAC, iur., tajnica škole

  • Nada KUPRES, bacc. oec., voditeljica računovodstva

  • Jasenka ŠIKIĆ, voditeljica učeničke referade

  • Vesna GRDANJSKI I, spremačica

  • Vesna GRDANJSKI II, spremačica

  • Snježana MILAKOVIĆ, spremačica

  • Dragica NIKL, spremačica

  • Kristina RAZUM, spremačica

  • Marijan HORVAT, domar

Članovi Stručnog vijeća društvene grupe predmeta

STRUČNO VIJEĆE DRUŠTVENE GRUPE PREDMETA

  • Davorka VUKOVIĆ, prof., nastavnica hrvatskoga jezika

  • Antun PAVLIN, prof., nastavnik hrvatskoga jezika

  • Neven BOBAN, prof., nastavnik hrvatskoga jezika

  • Ivan PRUSINA, prof., nastavnik hrvatskoga jezika (zamjena za Vesnu RATKOVIĆ, prof.)

  • Ana STRAŠČEK, prof., nastavnica engleskoga jezika

  • Marijana MATIĆ, prof., nastavnica engleskoga jezika

  • Maja NOVOSELEC, prof., nastavnica engleskoga jezika

  • Klementina ŠANČIĆ-BRADAČ, prof., nastavnica njemačkoga jezika

  • Antun PAVELIĆ, prof., nastavnik povijesti i etike

  • Filip FABEK, prof., nastavnik povijesti i etike

  • Maja BIŠĆAN NUSHOL, dipl. theol., vjeroučiteljica

  • Ivka MAGANJIĆ, dipl. oec., nastavnica politike i gospodarstva, ispitna koordinatorica za državnu maturu, voditeljica nastave

  • Ivana PLEČKO MEŽNARIĆ, prof., nastavnica estetike i umjetnosti

  • Josip FRIŠČIĆ, dipl. psih., nastavnik psihologije

  • Zdravko FRAJT, prof., nastavnik tjelesne i zdravstvene kulture

  • Zdenko FRANCEKOVIĆ, prof., voditelj sportske dvorane

  • Diana TRČAK-REGOVIĆ, prof. nastavnica tjelesne i zdravstvene kulture

  • Anita ŠIMIĆ, prof., pedagoginja

  • Irena ŠEPL, prof. i dipl. bibl., knjižničarka, voditeljica vijeća

Članovi Stručnog vijeća prirodne grupe premeta

STRUČNO VIJEĆE PRIRODNE GRUPE PREDMETA

  • Mirjana ČUBELIĆ, dipl. ing., nastavnica matematike

  • Zlatko DAMIJANIĆ, mag. inf. et math., nastavnik strukovno-teorijske nastave u području računalstva, član vijeća za računalnu tehnologiju - administrator računala u strojarskom praktikumu ST, administrator web stranice škole

  • Lidija GMAJNIČKI, prof., nastavnica biologije i kemije, nastavnica strukovno-teorijske nastave u području osobnih usluga

  • Kristina GRLIĆ, majstor kozmetičar, nastavnica praktične nastave

  • Ivana JANDRAS, majstor frizer, nastavnica praktične nastave (zamjena za Kristinu KURBAŠU, majstor frizer)

  • Vladimira MAJDANDŽIĆ, dipl. ing., nastavnica matematike i računalstva, satničarka, voditeljica vijeća za računalnu tehnologiju - administratorica školskog računalnog sustava i računala u računalnoj učionici 43, administratorica resursa, administratorica web stranice škole

  • Tomislav MAJSEC, prof., nastavnik geografije

  • Gordan NOGIĆ, prof., nastavnik matematike

  • Ljiljana ŠEŠO, mag. ing. bioproc., nastavnica strukovno-teorijske nastave u području osobnih usluga, voditeljica vijeća

  • Željko ŠIKIĆ, dipl. ing., nastavnik fizike

Članovi Stručnog vijeća elektrotehnike

STRUČNO VIJEĆE ELEKTROTEHNIKE

  • Damir BRAUNEGER, dipl. ing., nastavnik strukovno-teorijske nastave u području računalstva, član vijeća za računalnu tehnologiju - administrator računala u učionici 40B

  • Robert ČUKOVIĆ, dipl. ing., nastavnik strukovno-teorijske nastave u području elektrotehnike

  • Davor GALUNIĆ, dipl. ing., nastavnik strukovno-teorijske nastave u području elektrotehnike, voditelj vijeća

  • Dubravko GMAJNIĆ, dipl. ing., nastavnik strukovno-teorijske nastave u području elektrotehnike, voditelj učionice 40

  • Matija KOŠČICA, mag. ing. el. techn. inf., nastavnik strukovno-teorijske nastave u području elektrotehnike i računalstva, član vijeća za računalnu tehnologiju

  • Ivan OREŠKOVIĆ, univ. bacc. ing. comp., nastavnik praktične nastave u području elektrotehnike i strukovno-teorijske nastave u području računalstva, član vijeća za računalnu tehnologiju

  • Marijan SLAKOPER, ing., nastavnik praktične nastave u području elektrotehnike, voditelj učionice 48

  • Marko TERIHAJ, mag. ing. el. techn. inf., nastavnik strukovno-teorijske nastave u području elektrotehnike i računalstva, član vijeća za računalnu tehnologiju

  • Ivan VLAINIĆ, nastavnik praktične nastave u području elektrotehnike i računalstva, član vijeća za računalnu tehnologiju - administrator računala u učionici Pametne kuće

Članovi Stručnog vijeća strojarstva

STRUČNO VIJEĆE STROJARSTVA

  • Tomislav HESKI, dipl. ing., nastavnik strukovno-teorijske nastave u području strojarstva

  • Marijan HETLER, dipl. ing., nastavnik strukovno-teorijske nastave u području strojarstva, voditelj vijeća

  • Damir HORVAT, dipl. ing., nastavnik strukovno-teorijske nastave u području strojarstva

  • Tomislav JAPUNČIĆ, prof., nastavnik praktične nastave u području strojarstva, voditelj učionice RO

  • Tomislav JAPUNČIĆ (ml.), nastavnik praktične nastave u području strojarstva, član vijeća za računalnu tehnologiju -administrator nastavnih računala u klasičnim učionicama i računala i opreme u zbornici, upravi i referadi, održavanje školske mreže, voditelj učionice SO

  • Kristina MAHOVIĆ-KOLMAN, ing., nastavnica praktične nastave u području strojarstva

  • Oliver MUTIĆ, dipl. ing., nastavnik strukovnih predmeta za vozače, instruktor vožnje

  • Sanja NOVAK, dipl. ing., nastavnica strukovno-teorijske nastave u području strojarstva

  • Stjepan RAZUM, mag. ing. mech., nastavnik strukovno-teorijske nastave u području strojarstva

  • Antun ŠOIĆ, ing., nastavnik - instruktor vožnje